Hikayemiz

Sıla Home, klasik tarzın ötesine geçerek, country detaylarla desteklenen uygun fiyatlı ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiriyor.

Sıla Home, ev tekstili perakende sektöründe birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle yeni bir moda yaratıp, kısa sürede Alanya, Antalya’da lider konuma geldi.

Arzumuz

Sıla Home, vaktinizin tümünü geçirdiğiniz; çalıştığınız, dinlendiğiniz, sevdiklerinizle vakit geçirdiğiniz, uyuduğunuz ve hayaller kurduğunuz yaşam alanınızda huzurlu bir ortam yaratmayı amaçlıyor ve koleksiyonundaki her bir parçayı bunu düşünerek hazırlıyor.

Alanında Uzman Ekip

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleriyle odalarınıza her sezon canlılık ve tazelik vadeden Sıla Home’un tasarım ekibi hem sizin için son trendleri takip ederken, aynı zamanda eğitimli satış personelleri ve güler yüzüyle sizi mağazalarında ağırlıyor.

Sıla Home Her Yerde

2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden Sıla Home, online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirlik sunarken, kendi mağazaları ile büyümeye devam ediyor.

Bizimle Çalışmak istermisiniz?

Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, öğrenerek kendinizi geliştirebileceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir çalışma ortamında bulunmak isterseniz, Secretcv.com üzerinden ilanlarımıza başvurabilir, ya da [email protected] e-posta adresinden özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Sizin için ne yapabiliriz?

Online mağazamızdan aldığınız ürünü fatura tarihini takip eden 1 ay içerisinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Fakat değiştirilecek/iade edilecek ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Online mağazamızdan aldığınız ürünün değişim/iade işlemlerinde fatura ibrazı gereklidir. Size hediye edilen SILA Home ürünleri için sadece değişim işlemi yapılmakta olup, değişim kartı ibrazı gereklidir.

Mağazamızdan aldığınız bir üründe kalite sorunu olduğunu düşünüyorsanız, ürünü, faturası (veya değişim kartı) ile beraber size en yakın SILA Home mağazasına fatura tarihini takip eden 6 ay içerisinde getirebilirsiniz. Bu ürünle ilgili olarak mağazamızda bir ürün inceleme formu düzenlenerek, ürün incelemeye gönderilir. İnceleme sonucuna göre ürün değişimi veya ücret iadesi tarafınıza yapılır.

Online siparişlerinizde mağazadan teslim seçeneğimiz bulunmaktadır. Teslimat seçim ekranında “MAĞAZADAN TESLİM” seçeneğini tıklayarak, teslim almak istediğiniz mağazayı seçebilirsiniz.

Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra, SMS ve e-posta yoluyla size kargo takip bilgileriniz iletilir. Bu bilgilendirme size ulaşmadı ise üye ikonunuzdan “KARGOM NEREDE” sayfasına girebilir ve sipariş detayından kargo bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın formunu doldurarak sorularınızı iletebilirsiniz. Formu doldurmak için tıklayın