Mutfak Eşyaları ile Pratik Çözümler Kazanın

Mutfak eşyaları alanında özgün çizgisini koruyan ve tasarladığı ürünlerle kullanıcılarına pratik çözümler sunan SILA Home, mutfakta geçirdiğiniz vakti daha keyifli bir hale getiriyor. Mutfak gereçleri, mutfak tekstili, pişirme ürünleri ve mutfağınızı organize eden mutfak düzenleme ürünleriyle fark yaratan SILA Home, ürünleri aracılığıyla sunduğu çözümlerle mutfakta zaman tasarrufu yapabilmenize de yardımcı oluyor. Vakumlu yapılarıyla besinlerin son kullanım süresini uzatan saklama kabı çeşitleri; paslanmaz çelik, cam, plastik, melamin gibi farklı malzemelerden elde ediliyor ve isteğe bağlı olarak çoklu bir şekilde ya da tekli olarak satın alınabiliyor. Kahvaltılıklarınızı, meyvelerinizi, artan yemeklerinizi ve diğer tüm besinlerinizi saklayabileceğiniz saklama kapları yaklaşık olarak, 14, 16 ve 18 cm ölçülerinde tasarlanıyor.

İsteyen kullanıcılar için 3’lü olarak satışa sunulan saklama kapları, genel olarak tekli bölmelere sahip olsalar da ikili bölmeler halinde de satışa sunuluyor. Özellikle kahvaltılıklarınızı saklayabileceğiniz çok bölmeli saklama kapları, artan besinlerin saklanmasını kolaylaştırıyor. Bambu kapaklı, cam, seramik gibi malzemelerin bir araya geldiği kaplar, özenli desen çalışmaları ve formlarıyla mutfağınızda renkli ve sağlıklı görüntüler oluşturuyor. Hem iş yerinizde hem de evinizde güvenle kullanabileceğiniz termos bardak çeşitleri ise SILA Home farkıyla içeceklerinizi sıcak ve soğuk tutabilmenizi sağlıyor. Mug formunda tasarlanan termos bardaklar, farklı ölçü seçenekleriyle de kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Trafikte, seyahatte ve diğer tüm outdoor kullanımlarınızda yanınızda olan mug termos bardakları, modern görüntüleri ve renkli tasarımlarıyla da mutfaklarda yer bulmaya devam ediyor.

Pişirme ürünleriyle kullanıcılarına hayat kurtarıcı alternatifler sunan SILA Home; kek kalıbı çeşitleri, tencere modelleri, fırın kabı, ızgara ve çaydanlık gibi mutfak gereçleriyle mutfak yaşamınızı kolaylaştırıyor. Evde harika kekler hazırlamanızı sağlayan kalıplar ve minik cupcake ve kurabiye kalıpları da görülebiliyor. Modest ve Jardin serilerinin en özel tencere seçeneklerinden oluşan SILA Home tencere ürünleri ise son yıllarda yaygın olarak kullanılan ve yanmaz – yapıştırmaz özellikleriyle çok beğenilen granit materyallerden elde ediliyor. Granit tencerelerin yanı sıra geleneksel tencerelerden olan paslanmaz çelik ürünler de bulunuyor. Çeliğin en uzun ömürlü ve dayanıklı oranlarından olan 18/10 seviyesinde tasarlanan tencereler, ikili ya da tekli olarak satışa sunuluyor. Tencereler, 16 cm, 18 cm, 20 cm, 24 cm ve 26 cm gibi çok çeşitli boyutlarda üretiliyor.